Cena DETOKSU i TERAPII

Cena DETOKSU i TERAPII

Proces leczenia i wychodzenia z uzależnienia jest trudny, ale wart tego aby spróbować. Cena którą płacimy za uzależnienie od alkoholu czy narkotyków jest olbrzymia i przekłada się na dramaty rodzinne, utratę pracy, utratę relacji z rodziną, dziećmi, stratą przyjaciół a często i ocieramy się o śmierć którą niosą ze sobą alkohol czy narkotyki.

Aby zahamować, a w końcu pozbyć się tego śmiertelnego zagrożenia, jakie niosą ze sobą używki, jest detoks i późniejsza terapia odwykowa. To jedyna droga aby oderwać się od przytłaczającego i destrukcyjnego zażywania środków odurzających jakimi są alkohol czy narkotyki.

Pierwszym i najważniejszym etapem wychodzenia z uzależnienia jest DETOKS, jego podstawowym celem jest oczyszczenie organizmu ze zbędnych toksyn, resztek alkoholu i odbudowanie gospodarki organizmu i doprowadzenie jej do równowagi, która pozwoli na podjęcie przez chorego skutecznego leczenia jakim jest Terapia.

Mówiąc o cenie Detoksu czy późniejszej Terapii, mówimy o cenie ŻYCIA, trwanie w nałogu, ciągi alkoholowe czy narkotykowe, wcześniej lub później doprowadzą chorego do miejsca w którym określenie ceny sprowadzi się do słowa „ŚMIERĆ”, detoks i późniejsza terapia często nie mają przełożenia na cyfry czy konkretne liczby, tu chodzi o życie a w szczególności o jego ratowanie.

Przerywanie ciągów alkoholowych na własną rękę, jest niebezpieczne dla pacjenta, często pojawiają się drgawki, bóle mięśni, zaburzenia pracy serca, dochodzi też do zaburzeń psychicznych, a to wszystko jest wielkim zagrożeniem życia i może stać się przyczyną wielu powikłań, które odcisną piętno na jego zdrowiu i mogą doprowadzić do nieodwracalnych zmian na skutek nieprawidłowego odstawienia substancji.

Dlatego należy korzystać z pomocy i porad profesjonalnych ośrodków zajmujących się detoksem, tak aby skuteczność leczenia i cały jego proces przebiegał pod nadzorem lekarzy i wyspecjalizowanej kadry, odpowiednio przygotowanej do niesienia takiej pomocy.

W ośrodku TWÓJ CZAS, detoks jest przeprowadzany z zachowaniem wszelkich reguł i norm, i przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu, który pozwala na pomoc pacjentowi zarówno na etapie odtruwania jak też po zakończeniu tego procesu i wdrażanie chorego do programu terapii uzależnień, co w efekcie przynosi skutek trzeźwego życia i powrotu do rodziny, dla której nie ma ceny za uratowanie najbliższej osoby.

Terapia-Twój Czas i Detoks Twój Czas, to ośrodek w którym najważniejsze jest życie Pacjenta, i pomoc jego bliskim.

Zadzwoń do nas, i nie zmarnuj Swojego czasu… 513-787-777

Menu
Call Now ButtonZadzwoń - Pomoc 24h/7