Detoks

W naszej ofercie przeprowadzamy pomoc w procesie wychodzenia z nałogu poprzez detoks.

Proces ten przebiega zgodnie z wiedzą medyczną oraz pod nadzorem wyspecjalizowanej kadry medycznej która po przeprowadzeniu badań oraz wiedzy z dziedziny uzależnień aplikuje odpowiednie suplementy poprawiające sprawność fizyczną jak i psychiczną pacjenta.

Po przejściu detoksu alkoholowego lub narkotykowego uzyskujesz motywację do walki z uzależnieniem.  Pojęcie detoksykacji odnosi się do terapii, w którym osobie z uzależnieniem fizjologicznym zaprzestaje się podawania danej substancji i leczy się objawy abstynencyjne.

W wyniku odpowiedniej detoksykacji pacjent utrzymuje abstynencję bez objawów abstynencyjnych oraz zanika wykształcona w procesie uzależnienia tolerancja na efekty działania substancji psychoaktywnej (alkohol, narkotyki).

Prawidłowo przeprowadzony detoks przywraca organizmowi równowagę fizjologiczną i psychiczną co poprawia samopoczucie. Dzięki temu pacjent jest w stanie docenić stan trzeźwości co daje mu dodatkową motywację oraz chęć do dalszego cyklu leczenia i walki z uzależnieniem.

Menu
Call Now ButtonZadzwoń - Pomoc 24h/7