Na czym polega detoks?

Na czym polega detoks?

Przyjmując na detoks w Ośrodku Twój Czas, przystępujemy do kompleksowej oceny stanu zdrowia pacjenta. Lekarz przyjmujący ocenia i stawia diagnozę co do dalszego procesu leczenia poprzez formę detoksu. Jeśli diagnoza przebiegnie zgodnie z planem, dochodu do odpowiedniego dobrania środków farmakologicznych i dobranie odpowiednich płynów infuzyjnych, który pomoże w usunięciu z krwiobiegu zalegających substancji, które powodują zły stan pacjenta.

Środki podawane podczas procesu przetaczania, mają na celu głównie wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, jak też wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z nadmierną ilością spożywanego alkoholu, czyli wyeliminowanie tz. zespołu odstawiennego.

Głównym celem detoksu jest pomoc Pacjentowi, do powrotu i odzyskania równowagi fizycznej, tak aby przyniosło to efekt lepszego samopoczucia, i usunięcia efektu ogromnej chęci picia, którą pacjent przestał już kontrolować.

Twój Czas to miejsce w którym dbałość o zdrowie i życie pacjenta jest najważniejsze. Detoks to forma przerwania ciągów alkoholowych ale i czas w którym wielu pacjentów podejmuje dalsze leczenie, tak aby rozpocząć nowe lepsze życie.

Kadra Ośrodka Terapii Uzależnień TWÓJ CZAS, daje szansę i nadzieję na lepszy CZAS…

Zadzwoń do nas, i nie zmarnuj Swojego czasu… 513-787-777

Menu
Call Now ButtonZadzwoń - Pomoc 24h/7