Oferta czasowo-pobytowa

Oferta pobytu w ośrodku Twój czas

TERAPIA : 

Oferta przygotowana przez zespół Ośrodka Leczenia Uzależnień Twój czas kierowana jest do osób dorosłych które ukończyły 22 rok życia i szukają pomocy i świadomego wyjścia z nałogu uzależnienia od alkoholu, leków, narkotyków czy hazardu.

W ośrodku Twój czas nie prowadzimy terapii osób uzależnionych od Heroiny czy innych opiatów oraz Dopalaczy. Praca nad tymi uzależnieniami wymaga długoterminowych pobytów i specjalistycznej opieki często szpitalno-klinicznej.

 

Oferta ośrodka Twój czas podzielona jest na okresy :

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa 1 miesiąc ( cztery tygodnie );

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa 6 tygodni;

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa 2 m-c ( osiem tygodni );

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa powyżej 8 tygodni ( zalecana szczególnie dla uzależnionych od BENZODIAZEPIN oraz ciągów narkotykowych );

Terapia stacjonarna trwająca 2 tygodnie dla osób z nawrotami szukających motywacji i trwania w trzeźwości (turnus motywacyjny) oraz osób współuzależnionych szukających wsparcia i pomocy.

 

Okres pobytu dla sukcesu w walce z uzależnieniem jest bardzo istotny.

Czas spędzony w Ośrodku Uzależnień Twój czas to okres w którym przygotowaliśmy dwumiesięczny cykl programowy który pozwala po opuszczeniu ośrodka utrzymywać abstynencję jak i pomagać w dalszej pracy nad swoimi uzależnieniami. Pamiętajmy że osoby uzależnione nie wpadają w nałogi po kilku spotkaniach z alkoholem czy narkotykami lecz są to procesy które trwają często latami i destrukcja której są poddani jest bardzo silna. Im dłuższy czas pobytu w ośrodku tym większe szanse na powrót do trzeźwości i NOWEGO ŻYCIE .

 

Jeśli szczerze pragniesz uwolnić się od destrukcyjnego nałogu,

to jesteś już w 51% procentach uleczony.

Jeśli pragnienie pozbycia się nałogu jest większe niż potrzeba jego kontynuowania,

niebawem stwierdzisz że całkowita wolność jest niedaleko…

 

Daj sobie szansę… To jest TWÓJ CZAS…

Menu
Call Now ButtonZadzwoń - Pomoc 24h/7