Oferta czasowo-pobytowa

Oferta pobytu w ośrodku TWÓJ CZAS

TERAPIA : 

Oferta przygotowana przez zespół Ośrodka Leczenia Uzależnień TWÓJ CZAS kierowana jest do osób dorosłych które ukończyły 22 rok życia i szukają pomocy i świadomego wyjścia z nałogu uzależnienia od alkoholu, leków, narkotyków czy hazardu.

W ośrodku TWÓJ CZAS nie prowadzimy terapii osób uzależnionych od Heroiny czy innych opiatów oraz Dopalaczy. Praca nad tymi uzależnieniami wymaga długoterminowych pobytów i specjalistycznej opieki często szpitalno-klinicznej.

 

Oferta ośrodka Twój Czas podzielona jest na okresy :

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa 1 miesiąc ( cztery tygodnie );

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa 6 tygodni;

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa 2 m-c ( osiem tygodni );

Terapia stacjonarna (całodobowa) która trwa powyżej 8 tygodni ( zalecana szczególnie dla uzależnionych od BENZODIAZEPIN oraz ciągów narkotykowych );

Terapia stacjonarna trwająca 2 tygodnie dla osób z nawrotami szukających motywacji i trwania w trzeźwości (turnus motywacyjny) oraz osób współuzależnionych szukających wsparcia i pomocy.

 

Okres pobytu dla sukcesu w walce z uzależnieniem jest bardzo istotny.

Czas spędzony w Ośrodku Uzależnień TWÓJ CZAS to okres w którym przygotowaliśmy dwumiesięczny cykl programowy który pozwala po opuszczeniu ośrodka utrzymywać abstynencję jak i pomagać w dalszej pracy nad swoimi uzależnieniami. Pamiętajmy że osoby uzależnione nie wpadają w nałogi po kilku spotkaniach z alkoholem czy narkotykami lecz są to procesy które trwają często latami i destrukcja której są poddani jest bardzo silna. Im dłuższy czas pobytu w ośrodku tym większe szanse na powrót do trzeźwości i NOWEGO ŻYCIE .

 

Jeśli szczerze pragniesz uwolnić się od destrukcyjnego nałogu,

to jesteś już w 51% procentach uleczony.

Jeśli pragnienie pozbycia się nałogu jest większe niż potrzeba jego kontynuowania,

niebawem stwierdzisz że całkowita wolność jest niedaleko…

 

Daj sobie szansę… To jest TWÓJ CZAS…

Menu