Opinie

Paweł z Katowic

Przyjechałem do ośrodka z uzależnieniem od alkoholu. Byłem rozbitym i zagubionym człowiekiem. Życie rodzinne wisiało na włosku, straciłem pracę a alkohol towarzyszył mi od rana do nocy już tygodniami. Znalazłem ten ośrodek i postanowiłem wsiąść w pociąg i pojechać do nich. Po drodze niestety ale musiałem się jeszcze napić, chyba na odwagę ale zrobiłem to.  Po przyjeździe przywitał mnie człowiek, uśmiechnięty który wypowiedział słowa FAJNIE ŻE JESTEŚ. Zrobiło się mi ciepło i odeszły ode mnie wszystkie lęki. Wszedłem do ośrodka i poczułem się w nim jak w domu, cała wstępna rozmowa przebiegała jak bym znał się z tym człowiekiem już lata, był to dyrektor tego ośrodka, rozmawialiśmy chyba z trzy godziny a ja rosłem w siłę że tam jestem i dostałem ogromnej wiary że mi pomogą. Tak się stało po ośmiu tygodniach opuściłem ośrodek, zmotywowany, z fajnymi pomysłami na życie i głową która była trzeźwa ! Dzisiaj jestem z rodziną, trzymam abstynencję, wróciłem do pracy i żyję dniem. Dziękuję wam za to co otrzymałem, za każde słowo i gest który dali mi terapeuci. Twój czas to magiczne miejsce i czas który warto sobie dać. Pozdrawiam wszystkich terapeutów i teraz wiem też że fajnie że byłem. Polecam wszystkim którzy chcą wrócić do żywych ! Dziękuję.

Robson z Gdańska

Jak zdasz sobie sprawę z tego że jesteś uzależniony i że chcesz z tym skończyć, to w tym ośrodku otrzymasz pomoc której nawet sobie nie wyobrażałem że jest możliwa. Jestem uzależniony od narkotyków, moja choroba trwała 12 lat, przyjechałem do ośrodka nad morzem Twój czas i naprawdę spędziłem tam wspaniały czas. Sam ośrodek jest tak ciepły że nawet przez moment nie czułem się tam jak bym był na leczeniu, atmosfera i terapeuci okazali się tak wspaniałymi ludźmi że kiedy przyszedł czas wyjścia to było mi żal… Ale przez to że tak się tam czułem to dzisiaj jestem trzeźwym człowiekiem i szczęśliwym ojcem. Jeśli chcesz naprawdę zmienić swoje życie to udaj się do nich, to ludzie którzy wiedzą jak ci pomóc i są wspaniałymi przyjaciółmi bez względu na to kim jesteś, skąd jesteś i od czego jesteś uzależniony. Atmosfera która tam panuje to jest to.

No i jeszcze ważna sprawa – jedzonko ! Jedzenie pyszne ! Przytyłem ale takie dobroci to naprawdę szacun. Pani kucharka Irenka to cudowna Kobieta i pozdrawiam ją gorąco. Polecam ten ośrodek bo poznałem w nim samego siebie i odnalazłem drogę. Dzięki za wszystko.

Poznań Barbara

Byłam w tym ośrodku przez miesiąc i polecam go wszystkim, mam już 58 lat i myślałam że w takim wieku i takim stadium uzależnienia nikt nie jest w stanie mi pomóc. Kiedy przywiozła mnie rodzina do tego ośrodka byłam bardzo wystraszona i zagubiona ale już po trzech, czterech dniach stałam się szczęśliwa i dumna że zdecydowałam się na ten krok. To wspaniałe miejsce, zarówno ośrodek jak i cała okolica, ta przyroda ta cisza dała mi czas na przemyślenia i refleksję nad moim nałogiem. Wróciłam i jestem dumna że tam byłam opowiadam wszystkim koleżanką teraz o moim problemie ale już z perspektywy dumy że z nim wygrałam. Dziękuję terapeutom za indywidualne podejście i za wszystkie wskazówki na przyszłość. Dziękuję i polecam Twój czas jako naprawdę dobry czas.

Arek z Koszalina

Byłem w ośrodku jakiś czas i wiem już że to nie był „jakiś czas” tylko mój najlepszy czas w życiu. Jestem uzależniony od leków i alkoholu, było już naprawdę ze mną źle, przeszedłem detoksy ale ciągle to nie było to. Trafiłem do ośrodka za namową Żony której dzisiaj bardzo dziękuję, to ona najpierw pojechała do ośrodka Twój czas i porozmawiała z dyrekcją o moim problemie, dostała instrukcje jak mnie przekonać do leczenia gdyż sam nie widziałem takiej potrzeby. Dzisiaj wiem że dzięki Anicie i Ośrodkowi w Rolbiku jesteśmy razem i cieszymy się sobą. Uratowaliście mi życie i nigdy Wam tego nie zapomnę. To super ośrodek, pełen ludzi dla których my uzależnieni jesteśmy najważniejsi i za to Wielkie DZIĘKUJĘ. Warto było spotkać takich ludzi na swojej drodze żeby móc odnaleźć samego siebie. To był właśnie MÓJ CZAS z Wami. Dzięki

Jola z Warszawy

Ośrodek jak i kadra to jedno ciało. Wspaniała lokalizacja, ciepli ludzie, pyszne jedzenie i wiele atrakcji które pozwalają zapomnieć o całym koszmarze uzależnienia. Miałam pokój jednoosobowy ale chodziłam do niego tylko spać ośrodek jest tak skonstruowany że aż chce się w nim przebywać. Piękna sala terapeutyczna w której zajęcia to coś wspaniałego. Przebywanie w sali terapii i rozmowy z terapeutami to coś co będę pamiętała do końca życia. To było miejsce i czas mojej prawdziwej przemiany. Cała atmosfera która panuje w ośrodku urzeka i daje wielką siłę i nadzieje na zdrowienie. Terapeuci – wspaniali ludzie, można ich słuchać godzinami i czerpać wspaniałe informacje które pomagają potem być naprawdę trzeźwym. Jestem uzależniona od narkotyków ale po pobycie w ośrodku i czasie tam spędzonym na spacerach, rozmowach czy wypadzie na kajakach, odkryłam na nowo świat i otaczającą minie przyrodę. W ośrodku  odnalazłam sens i drogę a tego w świecie uzależnienia i ciągów narkotykowych jakie miałam nie dało się odnaleźć.

No i jedzenie ! Pochodzę z rodziny restauratorów, mam pojęcie o kuchni i o jedzeniu, ale nie spodziewałam się że będę mogła się tam zachwycać takim prawdziwie domowym jedzeniem. Wielkie podziękowania dla Pani Ireny i Kamili jedzonko pyszne.

No i dla dyrekcji ośrodka, dziękuję za podejście, za wyrozumiałość i całe serce które mi okazaliście, wróciłam odmieniona i pełna nadziei na lepsze jutro i za to Wam Bardzo dziękuję i gorąco pozdrawiam.

To super ośrodek dla tych którzy naprawdę chcą wrócić polecam.

Wioletta z Przemyśla

Życie z alkoholikiem, uzależnionym człowiekiem było dla mnie ogromnym stresem i życiem w ciągłym napięciu. Po wielu próbach, namówiłam męża na terapię w  Ośrodku Twój czas. Bronił się przed tym jak przed ogniem aż do samych drzwi ośrodka, ale kiedy podjechaliśmy na miejsce wysiadł z auta i powiedział mi, Kochanie idę i wrócę, wrócę jako nowy ja. Po tygodniu postanowiłam się z nim skontaktować telefonicznie i zapytać jak się miewa. To były dla mnie najpiękniejsze słowa jakie usłyszałam od mojego męża, powiedział Kochanie dziękuję… W głosie było słychać nadzieję na zmianę, był szczęśliwy że jest tam gdzie jest. Wrócił do domu po sześciu tygodniach, przedłużyliśmy terapię z 4 do 6 tygodni, wrócił i nasze życie odmieniło się, wrócił Radek którego pokochałam 14 lat temu. Dziękuję wszystkim którzy sprawili ten cud ! Ośrodek Twój czas to oaza spokoju, piękne tereny i z tego co Radek mi opowiada Ludzie tam pracujący   to osoby które dają wiedzę, nadzieje i opiekę o której on sam nawet wcześniej sobie nie wyobrażał.  Dziękuję całej kadrze i Dyrektorowi Ośrodka za nowe życie i wsparcie okazane całej naszej rodzinie. Polecam ten ośrodek z całego serca. Teraz z mężem mamy Swój Czas. Dziękuję.

Krystian z Bydgoszczy

Byłem w ośrodku Twój czas cztery tygodnie i nie żałuję żadnej minuty tam spędzonej. To super ośrodek, wcześniej byłem dwa razy już na leczeniu w innych ośrodkach ale niestety wróciłem do alkoholu i złego trybu życia. Mam więc porównanie ośrodków i pracy w nich, ten jest naprawdę inny. Ludzie którzy tam pracuję naprawdę URODZILI SIĘ DO TEGO. Pomoc terapeutów w każdej dziedzinie jest nieoceniona, ich empatia i dawanie wiary to coś fantastycznego. Jak na razie się trzymam a to dzięki możliwości stałego kontaktu z ośrodkiem. Dali mi poczucie że bardzo im na mnie zależy a to dało mi wielkiego kopa i wsparcie za co Bardzo Bardzo Wam Dziękuję.

Piotr Białystok

Ośrodek w którym udało mi się odnaleźć drogę do normalnego życia to jest Twój czas. Przyjechałem do nich z problemem uzależnienia od alkoholu i narkotyków, a wyjechałem jako inny człowiek. Wiedza którą otrzymałem od terapeutów i ich podejście do mojego problemu to był pełen profesjonalizm. Zajęcia z ludźmi którzy pomagają w tym ośrodku to prawdziwa przyjemność, informacje które mi dali pomagają mi dzisiaj patrzeć na życie zupełnie inaczej. To super miejsce i super ludzie, poświęcenie i zaangażowanie w problemy ludzi uzależnionych jest nieocenione. Chcę wszystkim Wam podziękować za to co dla mnie zrobiliście, i za to co mi daliście, zajęcia indywidualne to była droga do mojego lepszego życia i za to Wam dziękuję. Polecam ten ośrodek bo to miejsce w którym można się zatrzymać i podjąć odpowiednią decyzję w którą stronę chce się podążać w życiu. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze Was odwiedzę bo to jest moje miejsce nowego życia.

Menu
Call Now ButtonZadzwoń - Pomoc 24h/7